ZEME İNŞAAT

ZE-ME İNŞAAT HAKKINDA

2001’de yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü… Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslararası firmalarının ürünlerini,deneyimli kadrosuyla inşaat,mimarlık,turizm ve otomativ sektöründe sunmaktadır. Yıllardır süregelen kalite anlayışını kanıtlamış olan uygulama ve taşeronluk işleriyle ZE-ME İnşaat olarak,Melih Keskin ve deneyimli kadrosu ile halen devam etmektedir.

Tasarlamış olduğu çok sayıdaki ulusal ve uluslararası projede şehir planlama,mimari,iç mimari ve diğer ilgili mühendislik bilimlerini bir bütün olarak iyi ve kaliteli alanlar oluşturuyoruz.

MİSYONUMUZ

Kabul ettiğimiz müşterilerimizin alternatiflerini çoğaltmak,son teknolojiyi yakından takip ederek uygulamaktır. Kaliteli ,seviyeli,başarılı ve çağdaş iş kadromuzla sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak hizmet vermek ve kar oranını artırıcı faktörler sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Proje,dekorasyon,yapı malzemeleri ,fuar standları,konutlar ve endüstriyel yapılar gibi konulardaki pek çok çalışmalarla kerndini ispatlamıştır. Ze-Me İnşaat&Mimarlık’ın sunduğu hizmetleri müşteri odaklı entegre hizmet anlayışı ile rekabeti hedefleyerek,pazarda etkin,saygın,güvenilir ve ağırlığını hissettiren ,yükselen bir marka ve değer olmaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Sizi ve ihtiyaçlarınızı anlayan standart değil size özel çözümler üreten ,sorun değil çözüm odaklı çalışan,yaptığı işin arkasında ve hesaplı hizmet vererek sizin memnuniyetinizi sağlayan bir şirket olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz..

Size Özel Çözümler

Standart projeler değil size özel işinizin gerekliliklerini tam karşılayan projeler üretiriz.

Modern Teknoloji ve Teknikler

İnşaat sektöründeki en son yenilikler ve teknolojileri takip eder ve kullanırız.

Sürdürülebilir Yaşam Alanları

Konut, ofis, mağaza, otel, alışveriş merkezi gibi  yapılarda  mimarlık, iç mimarlık ve proje yönetimi, peyzaj ve endüstriyel mobilya konularında size özel yaşam alanları oluşturmaktayız.

ZAMAN KAYBETMEYİN

HIZLI,GÜVENİLİR,SAĞLAM,UYGUN ÇÖZÜMLER İÇİN

Bir Projeniz Mi Var? Bizi Şimdi Arayın!

0312 220 12 11

001 234 56 78

Have a project for us?
Call us now!

BİZE ULAŞIN

En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Sağlıyacağız.

Send Message